
Bestway 58337 (Висота 132 см) Драбина для басейну
- В наявності
- Код: 58337
3 722 ₴
+380 (98) 488-39-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Драбина для басейну (Bestway 58337) Висота 132 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bestway |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 58337 |
| Верхній майданчик | Да |
| Вага | 12 кг |
| Висота | 132 см |
| Висота драбини | 132 |
| Гарантія | на комплектацію |
| Інформація | Висота 132 см |
| Матеріал | Метал/пластик |
| Розмір | - |
| Серія | Pool Ladders |
| Країна-виробник | Китай |
| Тип | драбина для басейну до 132 см |
| Паковання | Картонна коробка |
| Колір | синій із білим |
- Ціна: 3 722 ₴

