
Bestway 56217-blue (122 x 122 x 30,5 см) Каркасний дитячий басейн. Блакитний
- В наявності
- Код: 56217-blue
1 669 ₴
+380 (98) 488-39-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Каркасний дитячий басейн. Блакитний (Bestway 56217-blue) 122 x 122 x 30,5 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bestway |
| Висота | 30.5 см |
| Довжина | 122 см |
| Колір | Блакитний |
| Ширина | 122 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 56217-blue |
| Гарантія | не передбачена |
| Дно | ненадувне |
| Інформація | 122 x 122 x 30,5 см |
| Розмір | - |
- Ціна: 1 669 ₴

