
Intex 44125 (254 x 235 x 200 см) Гірка з гойдалкою
- В наявності
- Код: 44125
8 781 ₴
+380 (98) 488-39-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Гірка з гойдалкою (Intex 44125) 254 x 235 x 200 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 44125 |
| Висота | 200 см |
| Гарантія | не передбачена |
| Довжина: | 254 см |
| Інформація | 254 x 235 x 200см |
| Розмір | - |
| Колір | різнобарвний |
| Ширина | 235 см |
- Ціна: 8 781 ₴

