
Intex 44107 (251 x 84 x 147 см) Гірка з гойдалкою
- В наявності
- Код: 44107
6 481 ₴
+380 (98) 488-39-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Гірка з гойдалкою (Intex 44107) 251 x 84 x 147 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Колір | Блакитний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 44107 |
| Висота | 147 см |
| Гарантія | не передбачена |
| Довжина: | 251 см |
| Інформація | 251 x 84 x 147 см |
| Розмір | - |
| Ширина | 84 см |
- Ціна: 6 481 ₴

