
Intex 56801-turquoise (Довжина 114 x Ширина 107 см) надувний пліт-крісло, 114x107 см. Жовтогарячий
- В наявності
- Код: 56801-turquoise
575 ₴
+380 (98) 488-39-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
надувний пліт-крісло, 114x107 см. Жовтогарячий (Intex 56801-turquoise) Довжина 114 x Ширина 107 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Колір | Бірюзовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 56801-turquoise |
| Гарантія | не передбачена |
| Довжина: | 114 см |
| Інформація | Довжина 114 x Ширина 107 см |
| Розмір | - |
| Ширина | 107 см |
- Ціна: 575 ₴

