
Intex 58738 (Довжина 185 x Ширина 107 см) Надувної плоті
- В наявності
- Код: 58738
630 ₴
+380 (98) 488-39-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Надувний пліт (Intex 58738) Довжина 185 x Ширина 107 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 58738 |
| Гарантія | не передбачена |
| Довжина: | 185 см |
| Інформація | Довжина 185 x Ширина 107 см |
| Розмір | - |
| Ширина | 107 см |
- Ціна: 630 ₴

