
Intex 57195 (277 x 221 x 137 см) Надувний дитячий басейн Океан, з навісом
- В наявності
- Код: 57195
4 575 ₴
+380 (98) 488-39-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Надувний дитячий басейн Океан, з навісом (Intex 57195) 277 x 221 x 137 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Довжина | 277 см |
| Колір | Бірюзовий |
| Ширина | 277 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 57195 |
| Висота | 221 см |
| Гарантія | не передбачена |
| Дно | ненадувне |
| Інформація | 277 x 221 x 137см |
| Розмір | - |
- Ціна: 4 575 ₴

