
Intex 59380-bumble-bee (Довжина 112 x Ширина 99 см) Надувний пліт із днищем Рибка
- В наявності
- Код: 59380-bumble-bee
308 ₴
+380 (98) 488-39-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Надувний пліт із днищем Рибка ( 59380-bumble-bee) Довжина 112 x Ширина 99 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Колір | Жовтий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 59380-bumble-bee |
| Гарантія | не передбачена |
| Довжина: | 112 см |
| Інформація | Довжина 112 x Ширина 99 см |
| Розмір | - |
| Ширина | 99 см |
- Ціна: 308 ₴

