
Intex 59380-seal (Довжина 107 x Ширина 76 см) Надувний пліт із днищем Рибка
- В наявності
- Код: 59380-seal
308 ₴
+380 (98) 488-39-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Надувний пліт із днищем Рибка (Intex 59380-seal) Довжина 107 x Ширина 76 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Колір | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 59380-seal |
| Гарантія | не передбачена |
| Довжина: | 107 см |
| Інформація | Довжина 107 x Ширина 76 см |
| Розмір | - |
| Ширина | 76 см |
- Ціна: 308 ₴

