
Intex 28505 (28 x 23 x 17 см) Підголівник для джакузі
- В наявності
- Код: 28505
634 ₴
+380 (98) 488-39-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підголівник для джакузі ( 28505) 28 x 23 x 17 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Довжина | 28 см |
| Колір | Білий |
| Ширина | 17 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 28505 |
| Висота | 23 см |
| Гарантія | не передбачена |
| Інформація | 28 x 23 x 17см |
| Розмір | - |
- Ціна: 634 ₴

