
Intex 26798 (610 x 305 x 122 см) Каркасний басейн Prism Frame Oval Pool
- В наявності
- Код: 26798
36 249 ₴
+380 (98) 488-39-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Каркасний басейн Prism Frame Oval Pool (Intex 26798) 610 x 305 x 122 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Вага | 130.9 кг |
| Висота | 122 см |
| Довжина | 610 см |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 305 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 26798 |
| Висота драбини | 122 см |
| Гарантія | не передбачена |
| Інформація | 610 x 305 x 122 см |
| Каркас | оцинковані сталеві труби |
| Драбина | Да |
| Матеріал | тришаровий ПВХ: два шари ПВХ і шар скловолоконної сітки |
| Насос-фільтр картриджний | 5678 л/год |
| Об'єм води | 18202 л |
| Підстилка | Да |
| Розмір | - |
| Серія | Prism Frame Pool Oval |
| Зливний клапан | Да |
| Країна-виробник | Китай |
| Тент | Да |
| Паковання | Картонна коробка |
| Форма | Овальний |
- Ціна: 36 249 ₴

