
Intex 26770 (400 x 200 x 122 см) Каркасний басейн Prism Frame Pool
- В наявності
- Код: 26770
31 145 ₴
+380 (98) 488-39-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Каркасний басейн Prism Frame Pool (Intex 26770) 400 x 200 x 122 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Висота | 122 см |
| Довжина | 400 см |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 200 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 26770 |
| Гарантія | не передбачена |
| Інформація | 400 x 200 x 122 см |
| Розмір | - |
- Ціна: 31 145 ₴

