Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Надувний пліт Пінгвін (Intex 59570-giraffe) Довжина 91 x Ширина 58 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 59570-giraffe |
| Гарантія | не передбачена |
| Довжина: | 91 см |
| Інформація | Довжина 91 x Ширина 58 см |
| Розмір | - |
| Колір | різнобарвний |
| Ширина | 58 см |
- Ціна: 260 ₴


