
Intex 57190 (Діаметр 224 x Висота 76 см) Надувний дитячий басейн із сидінням
- В наявності
- Код: 57190
2 421 ₴
+380 (98) 488-39-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Надувний дитячий басейн із сидінням (Intex 57190) Діаметр 224 x Висота 76 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Вага | 7 кг |
| Висота | 76 см |
| Діаметр | 224 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 57190 |
| Вік дитини | 3+ років |
| Гарантія | не передбачена |
| Дно | ненадувне |
| Дод. обладнання | Ремкомплект |
| Інформація | Діаметр 224 x Висота 76 см |
| Матеріал | високоякісний вініл |
| Насос | купується окремо |
| Об'єм води | 640 л |
| Розмір | - |
| Країна-виробник | Китай |
| Тип басейну | класичний басейн |
| Товщина матеріалу | 0,36 мм |
| Паковання | Картонна коробка |
| Форма | Круглий |
| Колір | голубий |
- Ціна: 2 421 ₴

