
Bestway 56457 (412 x 201 x 122 см) Каркасний басейн Ultra Frame Pool
- В наявності
- Код: 56457
25 330 ₴
+380 (98) 488-39-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Каркасний басейн Ultra Frame Pool (Bestway 56457) 412 x 201 x 122 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bestway |
| Вага | 81 кг |
| Висота | 122 см |
| Довжина | 412 см |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 201 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 56457 |
| Висота драбини | 122 см |
| Гарантія | не передбачена |
| Інформація | 412 x 201 x 122 см |
| Каркас | оцинковані сталеві труби |
| Драбина | Да |
| Матеріал | тришаровий ПВХ: два шари ПВХ і шар скловолоконної сітки |
| Насос-фільтр піщаний | 2006 л/год |
| Необхідна вага піску | 8,5 кг |
| Об'єм води | 8679 л |
| Розмір | - |
| Розмір паковання | 67x59x137 см |
| Серія | Power Steel™ Rectangular Pool Set |
| Зливний клапан | Да |
| Країна-виробник | Китай |
| Паковання | Картонна коробка |
| Форма | Прямокутний |
- Ціна: 25 330 ₴

