
Bestway 56403 (259 x 170 x 61 см) Каркасний басейн Steel Pro Frame Pool
- В наявності
- Код: 56403
3 802 ₴
+380 (98) 488-39-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Каркасний басейн Steel Pro Frame Pool (Bestway 56403) 259 x 170 x 61см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bestway |
| Вага | 16 кг |
| Висота | 61 см |
| Довжина | 259 см |
| Колір | Синій |
| Ширина | 170 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 56403 |
| Гарантія | не передбачена |
| Інформація | 259 x 170 x 61 см |
| Каркас | оцинковані сталеві труби |
| Матеріал | тришаровий ПВХ: два шари ПВХ і шар скловолоконної сітки |
| Об'єм води | 2300 л |
| Розмір | - |
| Серія | Steel Pro Frame Pool |
| Зливний клапан | Да |
| Країна-виробник | Китай |
| Паковання | Картонна коробка |
| Форма | Прямокутний |
- Ціна: 3 802 ₴

