
Intex 58924 (Діаметр 86 x Висота 25 см) Надувний дитячий басейн Веселка
- В наявності
- Код: 58924
240 ₴
+380 (98) 488-39-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Надувний дитячий басейн Веселка (Intex 58924) Діаметр 86 x Висота 25 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Висота | 25 см |
| Діаметр | 86 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 58924 |
| Вік дитини | 1+ років |
| Гарантія | не передбачена |
| Дно | надувне |
| Інформація | Діаметр 86 x Висота 25 см |
| Матеріал | високоякісний вініл |
| Насос | купується окремо |
| Об'єм води | 68 л |
| Розмір | - |
| Країна-виробник | Китай |
| Тип басейну | класичний басейн |
| Паковання | Картонна коробка |
| Форма | Круглий |
| Колір | різнобарвний |
- Ціна: 240 ₴

