Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Надувний дитячий басейн (Intex 56483) 262 x 175 x 56 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Вага | 5.3 кг |
| Висота | 56 см |
| Довжина | 262 см |
| Ширина | 175 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| - | - |
| Артикул | 56483 |
| Вік дитини | 6 років |
| Гарантія | не передбачена |
| Дно | ненадувне |
| Інформація | 262 x 175 x 56 см |
| Матеріал | високоякісний вініл |
| Насос | купується окремо |
| Об'єм води | 769 л |
| Країна-виробник | Китай |
| Тип басейну | класичний басейн |
| Товщина матеріалу | 0,32 мм |
| Паковання | Картонна коробка |
| Форма | прямокутний |
| Колір | зелений |
- Ціна: 1 329 ₴


