
Intex 57563 (Довжина 201 x Ширина 191 см) Надувний пліт. Дракон
- В наявності
- Код: 57563
486 ₴
+380 (98) 488-39-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Надувний пліт. Дракон (Intex 57563) Довжина 201 x Ширина 191 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Колір | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| - | - |
| Артикул | 57563 |
| Вага | 1.8 кг |
| Вік дитини | від 3 років |
| Гарантія | не передбачена |
| Довжина: | 201 см |
| Інформація | Довжина 201 x Ширина 191 см |
| Максимальне навантаження | 40 кг |
| Матеріал | високоякісний вініл |
| Насос | ручний, ножний, електричний |
| Серія | DRAGON RIDE-ON |
| Країна-виробник | Китай |
| Тип | надувний пліт для плавання |
| Товщина матеріалу | 0,30 мм |
| Паковання | Картонна коробка |
| Форма | овальний |
| Ширина | 191 см |
- Ціна: 486 ₴

