
Intex 59586-police (Довжина 74 x Ширина 58 см) Надувний пліт із трусами Поліція
- В наявності
- Код: 59586-police
266 ₴
+380 (98) 488-39-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Надувний пліт із трусами Поліція (Intex 59586-police) Довжина 74 x Ширина 58 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| - | - |
| Артикул | 59586-police |
| Вага | 0,3 кг |
| Вік дитини | від 1 до 2 років |
| Гарантія | не передбачена |
| Довжина: | 74 см |
| Інформація | Довжина 74 x Ширина 58 см |
| Максимальне навантаження | 15 кг |
| Матеріал | високоякісний вініл |
| Насос | ручний, ножний, електричний |
| Серія | Kiddie Float |
| Країна-виробник | Китай |
| Тип | надувний пліт для плавання |
| Товщина матеріалу | 0,20 мм |
| Паковання | Картонна коробка |
| Форма | овальний |
| Ширина | 58 см |
- Ціна: 266 ₴

