
Intex 58472 (Діаметр 244 x Висота 46 см) Каркасний дитячий басейн Динозаври
- В наявності
- Код: 58472
1 019 ₴
+380 (98) 488-39-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Каркасний дитячий басейн Динозаври (Intex 58472) Діаметр 244 x Висота 46 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Вага | 4.2 кг |
| Висота | 46 см |
| Діаметр | 244 см |
| Колір | Блакитний |
| Користувальницькі характеристики | |
| - | - |
| Артикул | 58472 |
| Вік дитини | 3+ років |
| Гарантія | не передбачена |
| Дно | ненадувне |
| Інформація | Діаметр 244 x Висота 46 см |
| Матеріал | високоякісний вініл |
| Насос | купується окремо |
| Об'єм води | 1700 л |
| Країна-виробник | Китай |
| Тип басейну | класичний басейн |
| Паковання | Картонна коробка |
| Форма | Круглий |
- Ціна: 1 019 ₴

