Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Надувний дитячий басейн Палаючий захід (Intex 56441) Діаметр 168 x Висота 41 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Висота | 41 см |
| Діаметр | 168 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| - | - |
| Артикул | 56441 |
| Вік дитини | 3+ років |
| Гарантія | не передбачена |
| Дно | ненадувне |
| Інформація | Діаметр 168 x Висота 41 см |
| Матеріал | високоякісний вініл |
| Насос | купується окремо |
| Об'єм води | 617 л |
| Країна-виробник | Китай |
| Тип басейну | класичний басейн |
| Товщина матеріалу | 0,23 мм |
| Паковання | Картонна коробка |
| Форма | Круглий |
| Колір | різнобарвний |
- Ціна: 780 ₴


