
Intex 58546 (Довжина 168 x Ширина 86 см) Надувної плоті
- В наявності
- Код: 58546
332 ₴
+380 (98) 488-39-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Надувний пліт (Intex 58546) Довжина 168 x Ширина 86 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Користувальницькі характеристики | |
| - | - |
| Артикул | 58546 |
| Вага | 0,56 кг |
| Вік дитини | від 3 років |
| Гарантія | не передбачена |
| Довжина: | 168 см |
| Інформація | Довжина 168 x Ширина 86 см |
| Максимальне навантаження | 15 кг |
| Матеріал | високоякісний вініл |
| Насос | ручний, ножний, електричний |
| Країна-виробник | Китай |
| Тип | надувний пліт для плавання |
| Товщина матеріалу | 0,25 мм |
| Паковання | Картонна коробка |
| Колір | зелений |
| Ширина | 86 см |
- Ціна: 332 ₴

