
Intex 59252 (Діаметр 91 см) Надувний круг Шина
- В наявності
- Код: 59252
176 ₴
+380 (98) 488-39-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Надувний круг Шина (Intex 59252) Діаметр 91 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Діаметр | 91 см |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| - | - |
| Артикул | 59252 |
| Вік дитини | від 9 років |
| Гарантія | не передбачена |
| Інформація | Діаметр 91 см |
| Максимальне навантаження | 30 кг |
| Матеріал | високоякісний вініл |
| Насос | ручний, ножний, електричний |
| Серія | GIANT TIRE |
| Країна-виробник | Китай |
| Тип | надувний круг для плавання |
| Товщина матеріалу | 0,23 мм |
| Паковання | Картонна коробка |
- Ціна: 176 ₴

