Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Надувний круг (Intex 59230) Діаметр 51 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Діаметр | 51 см |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| - | - |
| Артикул | 59230 |
| Вага | 0,11 кг |
| Вік дитини | від 3 до 6 років |
| Гарантія | не передбачена |
| Інформація | Діаметр 51 см |
| Матеріал | високоякісний вініл |
| Насос | ручний, ножний, електричний |
| Серія | Восьминіжки, коралові рибки, морські зірки |
| Країна-виробник | Китай |
| Тип | надувний круг для плавання |
| Товщина матеріалу | 0,18 мм |
| Паковання | Полиэтилен |
- Ціна: 84 ₴


