Характеристики
Информация для заказа
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Бездротове підключення (детальне) | Wi-fi 2.4G/5G, BT 4.1 |
| Вбудована пам'ять, Мb | 8 |
| Версия ОС | Android 11.0 |
| Вес товара в упаковке, кг | 0.73 |
| Вихідний роз'єм | USB*1/HDMI*1/3.5mm*1 |
| Графічний процесор | Mali-G31 підтримує OpenGL ES3.2, Vulkan 1.1 и OpenCL2.0 |
| Диагональ экрана | 40-130" |
| Динамики | 1*3 Вт |
| Дисплей | 2,69" TFT |
| Керування | Кнопкова панель та пульт дистанційного керування |
| Кнопки управления | Ручне фокусування |
| Коефіцієнт контрастності | 1500:1 |
| Колірна температура, К | 8000К ±(1000К) |
| Комплектация | Посібник користувача,Шнур живлення, Дистанційне керування, Шнур живлення 1,2м |
| Лінза | 3-х скляна лінза |
| Мощность, Вт | 60 |
| Объем, м3 | 0.00349 |
| Оперативна пам'ять, Гб | 1 |
| Оптимальна проекційна відстань | 1.68M |
| Питание | Мережа AC90-260В/50-60МГц |
| Проекційна відстань | 1.2-4M |
| Процессор | 4xCortex-A53 |
| Роздільна здатність дисплею, px | 1280*720 |
| Световой поток | 120 |
| Соотношение сторон | 16:9 та 4:3 |
| Термін гарантії | 3 міс. |
| Термін служби лампи | 50000 годин |
| Формати відтворення | HEVC/VP9/AVS2/AVC 4K 30fps и MPEG1/MPEG2/AV1 1080p/60fps |
- Цена: 2 571,08 ₴




