влевовправо

Описание
Характеристики
Информация для заказа
Годинники Forsining 6909 Blue-Cuprum-White - це стильний чоловічий аксесуар з механізмом автоподзаводу. Корпус виготовлений з високоякісної годинникової сталі бронзового кольору, а синій ремінець доповнює елегантний вигляд. Модерний циферблат має аналогові стрілки та функції для відображення часу, дати, місяця і дня тижня. Годинники водонепроникні на побутовому рівні (30 м) та мають стійке до подряпин мінеральне скло. Діаметр корпусу становить 45 мм, а товщина - 12 мм. Додаткова інформація: гарантія 12 місяців, розкладна застібка та довжина ремінця - 22 см. Виробник – Китай.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Forsining |
| Дополнительные характеристики | |
| Автоподзавод | Да |
| Габаритные размеры | |
| Толщина | 12 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Водонепроницаемость | Побутова (30 м) |
| Гарантія | 12 місяців |
| Диаметр корпуса | 45 мм |
| Довжина ремінця, мм | 22 см |
| Застежка | Розкладна |
| Колір ремінця | Синій |
| Країна виробника | Китай |
| Материал корпуса | Годинникова сталь |
| Материал ремня | Годинникова сталь |
| Основні параметри | Діаметр корпусу: 45 мм, Тип механізму: Механіка з автоподзаводом, Гарантія: 12 місяців, Стать: Чоловічі |
| Пол | Чоловічі |
| Стекло | Мінеральне (стійке до подряпин) |
| Стиль | Повседневный |
| Тип механизма | Механіка з автоподзаводом |
| Тип циферблата | Аналоговий (стрілочний) |
| Функции | Години, хвилини, секунди, дата, місяць, день тижня |
| Цвет корпуса | Бронзовый |
- Цена: 1 634 ₴









