Описание
Характеристики
Информация для заказа
Насадка вакуумна BESTWAY 58282 для очищення басейну. Насадка пилосос підійде для великих каркасних басейнів, бетонних басейнів, надувних. Принцип роботи насадки для прибирання басейну простий, необхідно під'єднати насадку до фільтр-насоса. Насадка допоможе в очищенні дна від мулу і бруду, що осів.
- Довжина насадки - 28 см,
- Ширина - 13,50 см,
- Висота - 11 см.
Невеликий розмір робить її компактною і зручною для зберігання. Насадка важить лише 0,93 кг, що значно покращує маневровність при використанні пристрою.

Функціональність:
- Очищення дна басейну від механічного бруду і слизу
- Діаметр сумісності: 30 мм

Особливості:
- Насадка-пилосос — ідеальне рішення для прибирання сміття з дна басейну.
- Тяга здійснюється шляхом приєднання до фільтр-насоса через шланг.
- Приєднується до телескопічної руків'я Bestway 58279

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bestway |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 0,93 кг |
| Висота, см | 11 см |
| Довжина, см | 28 см |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Материал | ПВХ |
| Термін доставки | В наявності |
| Тип | набір для чищення басейну |
| Цвет | Бирюзовый |
| Ширина, см | 13,5 см |
- Цена: 710 ₴






